T20 ICC Cricket WorldCup 2012 0.0.17

Lisans: Ücretsiz Deneme ‎Dosya boyutu: 6.71 MB
‎Kullanıcı Derecelendirmesi: 3.6/5 - ‎18 ‎Oy

MOBILEİçİn RESMİ DÜNYA KUPASI T20 OYUNU Oyunu Farklı modlarda yaşayın! T20 WORLD CUP 2012 MODETüm büyüleyici Turnuva Modu ile dünya standartlarında bir serinin bir parçası olun - Tutkuyu yaşayın, bir milyar tezahüratiçin sahada yürüyün ve hayattan daha büyük olan ICC World Twenty20 2012'yi oynayın. Tüm resmi ICC World Twenty20 2012 Sri Lanka 12 takım mevcut ve tüm maçlar Dünya Kupası 2012 Sri Lanka.CHALLENGE MODE için ICC programına göre planlanır - Play ve yoğun kriket eylem 20 yorucu tur ile vuruş veya bowling sırasında zafer için takım rehberlik. Vuruş veya bowling yeteneklerinizi test ederek her sorun kilidini. HIZLI MAÇ MODU Hızlı Maç Modunda oyna - Favori takımınızı seçin ve şampiyonluk için savaşan rakiplere karşı oynayın. HIGHLIGHTS- 12 resmi takım dan seçin- Otomatik ve manuel vuruş modlarında oynayın- Çekim ve wickets için Cheerleaders dans izleyin- Yarasa ve kase basit dokunmatik kontrolleri- Öğretici bölümünde adım vuruş ve oyun bowling kontrolleri tarafından öğretim adım dahil Bir millet tezahürat biri! Deneyimi yaşamak için hemen indirin! Anahtar Kelimeler: T20, Kriket, Mobil, Oyun, Spor, Turnuva, T20 Sri Lanka, Resmi kriket oyunu, Kriket Dünya Kupası, JumpGames, Jump, Jump Games Pvt Ltd, Jump Oyunları

sürüm geçmişi

• Sürüm 0.0.17 tarihinde gönderildi 2013-02-28

Program Detayları